Kontakt våre selgere

Vi hjelper deg med å finne en god løsning for din belysning. Aura Light tilbyr deg 90 års lyserfaring.

Telefon ordre-/kundeservice: 22 88 39 00 
E-handel: http://eshop.auralight.no

Thorbjørn Evensen
Salgssjef

Telefon: 977 21 946
E-post: thorbjorn@auralight.no

Frode Stenberg
Salg Oslo/Viken (tidl. Østfold)

Telefon: 473 95 182
E-post: frode.stenberg@auralight.no

Jens Erik Johansson
Salg Hedmark/Oppland/ Viken Sør (tidl. Østfold)
Telefon: 911 99 339
E-post: jens.johansson@auralight.no

Petter Eriksen
Salg Trøndelag/Nordland/Troms/Finnmark
Telefon: 906 16 500
E-post: petter.eriksen@auralight.no

Aleksander Husby
Salg Trøndelag/Nordland/Troms/Finnmark
Telefon: 926 14 340
aleksander.husby@auralight.no

Leif Rasmussen
Salg
Agder/Viken (tidl. Akershus)
Telefon: 905 68 777
leif@auralight.no

Dan Alexander Jupskås
Salg Telemark/Vestfold/
Viken Vest (tidl. Buskerud)
Telefon: 917 32 296
dan.jupskas@auralight.no

Aura Light kundeservice
Salg Rogaland/Hordaland/Sogn og
Fjordane/Møre og Romsdal
Telefon: 22 88 39 00
E-post: aura@auralight.no

Bærekraftig

Vi hjelper deg med å velge belysning som minimerer miljøbelastningen, reduserer kostnadene, sparer energi og oppfyller miljøbestemmelser og lover.

Kvalitet du kan stole på

Vi tilbyr våre kunder belysningsprodukter av høy kvalitet og tilbyr solide garantier.

Direkte kontakt

Vi jobber nær deg som kunde, og vi tilbyr deg veiledning gjennom hele lysprosjektet for å sikre at du er 100% fornøyd.

Lyseksperter siden 1930

Aura Light ble grunnlagt i 1930 under navnet Lumalampan, med dette har vi 90 års erfaring med bærekraftig belysning.