Kontakta våra säljare

Vi hjälper vi dig fram till en bra lösning för din belysning. Aura Light erbjuder dig 90 års erfarenhet av belysning,

Telefon order-/kundservice: 020-32 30 30 

E-mail:  offert@auralight.se
E-handel: http://eshop.auralight.se

Rasmus Andersson
Försäljningschef Sverige
070-635 93 43
rasmus.andersson@auralight.se

Mikael Lennartsson
Ljusdesign- & kundtjänstchef
073-03 03 878
mikael.lennartsson@auralight.se

Thomas Eliasson
Ljusrådgivare Stockholm, Göteborg
070-591 27 07
thomas.eliasson@auralight.se

Staffan Widman
Ljusrådgivare Stockholm, Uppsala
072-235 51 25
staffan.widman@auralight.se

Linus Langermo
Försäljning Stockholm (norra), Uppland, Norrland
073-024 86 26 linus.langermo@auralight.se

Bo Cavalcanti Mattsson
Försäljning Stockholm
072-064 74 66
bo.mattsson@auralight.se

Joakim Lundemo
Försäljning Stockholm
073-335 92 60
joakim.lundemo@auralight.se

Peter Bysell
Försäljning Mälardalen, Örebro, Dalarna
073-787 33 80
peter.bysell@auralight.se

Marcus Jagerås
Försäljning Stockholm, Östergötland
070-598 98 22
marcus.jageras@auralight.se

Patric Velin
Försäljning Kronoberg, Blekinge, Kalmar, Skåne, Gotland
070-226 59 79
patric.velin@auralight.se

Jeanett Velin
Försäljning Kronoberg, Kalmar, Gotland, Blekinge
070-897 85 75
jeanett.velin@auralight.se

Johan Thylén
Försäljning Jönköpings län, Östergötland
070-215 36 13
johan.thylen@auralight.se

Niclas Ljungblad
Försäljning Västra Götaland
076-146 30 14
niclas.ljungblad@auralight.se

Christian Andersson
Försäljning Västra Götaland, Halland, Värmland
070-265 15 41
christian.andersson@auralight.se

Johan Hallberg
Försäljning Skåne, Halland
076-770 14 44
johan.hallberg@auralight.se

Mikael Svensson
Produktspecialist sensorer
070-887 35 55
mikael.svensson@auralight.se

Helena Wiss
Ansvarig digital försäljning
070-242 89 69
helena.wiss@auralight.se

Hållbarhet

Vi hjälper dig att välja belysning som minimerar miljöpåverkan, reducerar kostnader, sparar energi och uppfyller miljömässiga regler och lagar.

Kvalitet du kan lita på

Vi erbjuder våra kunder högkvalitativa produkter för belysning och backar upp det med solida garantier.

Direktkontakt

Vi har stor kompetens inom belysning och arbetar nära dig som är kund. Vi erbjuder dig vägledning under hela belysningsprojektet för att säkerställa att du blir 100 procent nöjd.

Ljusexperter sedan 1930

Vårt belysningsföretag grundades redan 1930 under namnet Lumalampan, så vi har 90 års erfarenhet av hållbar belysning.