Kontakta våra säljare

Vi hjälper vi dig fram till en bra lösning för din belysning. Aura Light erbjuder dig 90 års erfarenhet av belysning,

Telefon order-/kundservice: 020-32 30 30 
E-handel: http://eshop.auralight.se

Erik Frejinger
Head of Sales, Sverige
070-893 48 88
erik.frejinger@auralight.se

Martin Lindeberg
Försäljningschef Installatör/konsult
070-387 01 20
martin.lindeberg@auralight.se

Martin Franzén
Försäljningschef Slutkund
076-101 80 35
martin.franzen@auralight.se

Bo Cavalcanti Mattsson
Försäljning till installatör/konsult Stockholm
072-064 74 66
bo.mattsson@auralight.se

Erik Frejinger
Head of Sales, Sverige
070-893 48 88
erik.frejinger@auralight.se

Martin Lindeberg
Försäljningschef Installatör/konsult
070-387 01 20
martin.lindeberg@auralight.se

Martin Franzén
Försäljningschef Slutkund
076-101 80 35
martin.franzen@auralight.se

Bo Cavalcanti Mattsson
Försäljning till installatör/konsult Stockholm
072-064 74 66
bo.mattsson@auralight.se

Mikael Johansson
Försäljning till installatör/konsult Stockholm, Uppsala
070-289 95 06
mikael.johansson@auralight.se

Staffan Widman
Försäljning till installatör/konsult Stockholm, Uppsala
072-235 51 25
staffan.widman@auralight.se

Fredrik Ingeman
Försäljning till installatör/konsult Kalmar
073-093 97 52
fredrik.ingeman@auralight.se

Christian Andersson
Försäljning till installatör/konsult
Västra Götaland, Halland, Värmland
070-265 15 41
christian.andersson@auralight.se

Patric Velin
Försäljning till installatör/konsult Kronoberg, Blekinge, Kalmar, Skåne, Gotland
070-226 59 79
patric.velin@auralight.se

Linus Langermo
Försäljning till installatör/konsult
Stockholm (norra), Uppland, Gävleborg, Hälsingland
073-024 86 26 linus.langermo@auralight.se

Peter Bysell
Försäljning till installatör/konsult Mälardalen, Örebro, Dalarna
073-787 33 80
peter.bysell@auralight.se

Lars Andersson
Försäljning till slutkund Stockholm
070-813 81 11
lars.andersson@auralight.se

Roger Lindgren
Försäljning till slutkund Västra Götaland, Halland, Värmland
076-763 71 39
roger.lindgren@auralight.se

Nils-Eric Bergström
Försäljning till slutkund Skåne
070-815 09 67
nilseric.bergstrom@auralight.se

Matilda Eriksson
Försäljning till slutkund Stockholm, Södermanland, Dalarna, Örebro, Västmanland, Uppland
070-233 33 20
matilda.eriksson@auralight.se

Johan Thylén
Försäljning till slutkund Jönköpings län, Östergötland, Västergötland
070-215 36 13 johan.thylen@auralight.se

Jeanett Velin
Försäljning till slutkund Kronoberg, Kalmar, Gotland, Blekinge
070-897 85 75
jeanett.velin@auralight.se

Jenny Lindholm
Försäljning till slutkund Stockholm
076-139 27 26
jenny.lindholm@auralight.se

Thomas Hallén
Försäljning Noral
Stockholm
070-340 69 82
thomas.hallen@auralight.se

Gabriella Sköld
Innesäljare för avtalskund /ljusdesigner
070-301 20 09
gabriella.sköld@auralight.se

Mikael Svensson
Produktspecialist sensorer
070-887 35 55
mikael.svensson@auralight.se

Helena Wiss
Säljkoordinator
070-242 89 69
helena.wiss@auralight.se

Hållbarhet

Vi hjälper dig att välja belysning som minimerar miljöpåverkan, reducerar kostnader, sparar energi och uppfyller miljömässiga regler och lagar.

Kvalitet du kan lita på

Vi erbjuder våra kunder högkvalitativa produkter för belysning och backar upp det med solida garantier.

Direkt kontakt

Vi har stor kompetens inom belysning och arbetar nära dig som är kund. Vi erbjuder dig vägledning under hela belysningsprojektet för att säkerställa att du blir 100 procent nöjd.

Ljusexperter sedan 1930

Vårt belysningsföretag grundades redan 1930 under namnet Lumalampan, så vi har 90 års erfarenhet av hållbar belysning.