Kontakta våra säljare

Vi hjälper vi dig fram till en bra lösning för din belysning. Aura Light erbjuder dig 90 års erfarenhet av belysning,

Telefon order-/kundservice: 020-32 30 30 

E-mail:  offert@auralight.se
E-handel: http://eshop.auralight.se

Martin Lindeberg
Head of Sales, Sverige
070-387 01 20
martin.lindeberg@auralight.se

Mats Wiksten
Key Account Manager/Business Developer
070-812 03 06
mats.wiksten@auralight.se

Mikael Lennartsson
Back Office Manager
073-03 03 878
mikael.lennartsson@auralight.se

Staffan Widman
Ljusrådgivare Stockholm, Uppsala
072-235 51 25
staffan.widman@auralight.se

Bo Cavalcanti Mattsson
Försäljning Stockholm
072-064 74 66
bo.mattsson@auralight.se

Linus Langermo
Försäljning Stockholm (norra), Uppland, Norrland
073-024 86 26 linus.langermo@auralight.se

Mikael Johansson
Försäljning Stockholm, Uppsala
070-289 95 06
mikael.johansson@auralight.se

Johan Thylén
Försäljning Jönköpings län, Östergötland
070-215 36 13
johan.thylen@auralight.se

Patric Velin
Försäljning Kronoberg, Blekinge, Kalmar, Skåne, Gotland
070-226 59 79
patric.velin@auralight.se

Peter Bysell
Försäljning Mälardalen, Örebro, Dalarna
073-787 33 80
peter.bysell@auralight.se

Jenny Lindholm
Försäljning Stockholm, Östergötland, Norrland
076-139 27 26
jenny.lindholm@auralight.se

Jeanett Velin
Försäljning Kronoberg, Kalmar, Gotland, Blekinge
070-897 85 75
jeanett.velin@auralight.se

Fredrik Ingeman
Försäljning Kalmar
073-093 97 52
fredrik.ingeman@auralight.se

Nils-Eric Bergström
Försäljning Skåne
070-815 09 67
nilseric.bergstrom@auralight.se

Christian Andersson
Försäljning Västra Götaland, Halland, Värmland
070-265 15 41
christian.andersson@auralight.se

Mikael Svensson
Produktspecialist sensorer
070-887 35 55
mikael.svensson@auralight.se

Gabriella Sköld
Innesäljare för avtalskund /ljusdesigner
070-301 20 09
gabriella.sköld@auralight.se

Helena Wiss
Ansvarig digital försäljning
070-242 89 69
helena.wiss@auralight.se

Hållbarhet

Vi hjälper dig att välja belysning som minimerar miljöpåverkan, reducerar kostnader, sparar energi och uppfyller miljömässiga regler och lagar.

Kvalitet du kan lita på

Vi erbjuder våra kunder högkvalitativa produkter för belysning och backar upp det med solida garantier.

Direktkontakt

Vi har stor kompetens inom belysning och arbetar nära dig som är kund. Vi erbjuder dig vägledning under hela belysningsprojektet för att säkerställa att du blir 100 procent nöjd.

Ljusexperter sedan 1930

Vårt belysningsföretag grundades redan 1930 under namnet Lumalampan, så vi har 90 års erfarenhet av hållbar belysning.