Ota Yhteyttä

Ammattitaitoinen myyntiorganisaatiomme auttaa mielellään kaikissa valaistukseen liittyvissä kysymyksissä. Otathan ystävällisesti yhteyttä alueesi myyntivastaavaan.

Sami Suvela
Area Sales Manager
Etelä-Suomi
sami.suvela@auralight.fi
+358 40 7398 348

Juha Kivinen
Area Sales Manager
Länsi-Suomi
juha.kivinen@auralight.fi
+358 50 5714 128

Kalle Salli
Area Sales Manager
Itä-Suomi
kalle.salli@auralight.fi
+358 40 5947 356

Harri Heikkinen
Area Sales Manager
Pohjois-Suomi
harri.heikkinen@auralight.fi
+358 41 3191 532

Elina Niemi-Pulkkinen
Lighting designer
elina.niemi-pulkkinen@auralight.fi
+358 40 8397 998

Anne Mäkelä
Area Sales Manager
Suunnittelijat ja Arkkitehdit
anne.makela@auralight.fi
+358 50 5713 534

Juha Heikkinen
Sales Assistant
juha.heikkinen@auralight.fi
+358 50 4635 843

Sanna do Santos
Sales Assistant
sanna.dosantos@auralight.fi
+358 50 3133 666

Jani Heikkinen
Country Manager
jani.heikkinen@auralight.fi
+358 400 481 399